Karton Çanta Üretimi;

yatay ve dikey olarak Üretimi uygun fiyat ve ürün kalite garantisi vererek firmamız tarafından üretimi yapılmaktadır.

Karton Çanta baskısı istenilen ebatlarda ve İstenilen renklerde üretimi gerçekleşmektedir. Kağıt Çanta ve Karton Çanta baskılarında istenilirse yaldız, hologram, lak veya gofre (kabartma) uygulaması yapılarak karton çanta basımına ayrı bir hava vermektedir.

Karton Çantanın ebadına, şelkine, ve kullanıma göre karton gramajı, karton özelliği belirlenir. Fuarlara katılacak firmaların Karton Çanta ve Kağıt Çanta üretiminin hesaplı ve ekonomik fiyatlara yaptırabilecekleri çözümler sunmantayız.

2016 Güncel Karton Çanta ve Kağıt Çanta Fiyatlarımızı incelediniz mi ?

Karton çanta Baskı fiyatlarımızı incelediniz mi? 2017 Karton Çanta Fiyatları

matbaa

Karton çanta baskı üretim süremiz 5 iş günüdür. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

matbaa

Karton Çanta 7 x 17 x 25 boyutunda Dikey

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)


Karton Çanta 9 x 15 x 18 boyutunda Yatay

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)

karton-canta-1

karton-canta-3
Adet
Fiyat
 
 
1000
900,00 TL
   
 
2000
1800,00 TL
   
 
3000
2650,00 TL
   
Adet
Fiyat
 
 
1000
900,00 TL
   
 
2000
1800,00 TL
   
 
3000
2650,00 TL
   

 

Karton Çanta 8 x 25 x 35 boyutunda Dikey

Karton Çanta 10 x 25 x 38 boyutunda Dikey

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli)

 

Ürün Bilgileri

230 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu
İp Kulp / Taban Altlık Karton çanta

Trigromi Baskı (Renkli

 

karton-canta-2

karton-canta-4

Adet
Fiyat
 
 
1000
1100,00 TL
   
 
2000
2000,00 TL
   
 
3000
2900,00 TL
   
Adet
Fiyat
 
 
1000
1300,00 TL
   
 
2000
2450,00 TL
   
 
3000
3500,00 TL
   

 

Karton çanta baskıları nasıl basılır?

Karton çantalar, belki de dünya üzerinde bulunmuş olan en hızlı ve etkileyici reklam şeklidir. Bir mağazadan veya marketten aldığınız ürünleri içine koyup, alışveriş merkezinde, cadde veya sokaklarda gezen insanlar, firmanızın reklamını kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu karton çantalar, eve gittikten sonra atılmayıp, dış ortamlarda sürekli kullanılmaktadır.

Karton çantalar, dik çanta, yatay çanta, körüklü veya körüksüz çanta olarak imal edilirler. Dik ve yatay karton çantalarda ölçüler, müşteri tarafından belirlenmekle birlikte standart imal edilenler de vardır. Özel kurdele saplı ve kordon örme ipli gibi istenilen şekilde, adet sınırlaması olmadan yapılmaktadır. Karton çantalarda Amerikan Bristol, geri dönüşümlü kraft kağıt, kuşe kağıt veya kroma kartonlar kullanılmaktadır. Genelde 230 gr ve üstü gramajlarda Amerikan Bristol kağıttan üretilmektedir. Bu kağıdın sert olması, karton çantalarda önemli bir gerekliliktir. Kraft kağıt geri dönüşümlü bir kağıt olduğundan, görselliği zayıf olmasına rağmen çevre ile dosttur ve genelde sosyal sorumluluk gösteren müşteriler tarafından talep edilmektedir. En ucuz imalat, kroma kartondan yapılmaktadır. Bu kartonun dış yüzeyi beyaz, iç yüzeyi gridir. Bu nedenle karton çanta maliyetleri düşmektedir. Varak, hologram baskı, selefon, UV lak ve gofre uygulamaları, karton çantalarda görselliği arttırmaktadır. Ayrıca, grafik tasarım ile şekillendirilmiş metalik veya silme renkli selefon kaplı ( Örn. Kırmızı gibi ) ürünlerde varak baskılar ve dört renk ofset baskılar çok şık durmaktadır. Ebatlar genelde müşteri isteğine göre şekillendirilir. İçine koyulacak olan ürün ağırlığına göre şekli ve karton gramajı şekillenmektedir. Bir karton çanta imalata alınmadan önce, Kullanımına karar verilen kağıt, kesilerek ebatlanır ve karton çantanın açık hali ortaya çıkarılır. Ofset baskı yapılır. Genelde 4 renk baskı yapılır ama isteğe bağlı özel renklerde kullanılabilir. Bu aşamada, istenildiği takdirde varak veya gofre, selefon ( mat ya da parlak ) olarak atılır. İki yüzde de baskı varsa, kağıdın diğer tarafa baskı izi çıkarmaması için vernik ( mat ya da parlak ) atılır. Tüm bu işlemlere Laminasyon denilir. Kağıdın kesimleri yapılarak, fazlalıkları alınır. Kağıda doku verilmek isteniyorsa desen uygulaması yapılır. İki parça olarak, tutkal veya elde yapıştırılır. Eğer tek parça ise yapıştırma yapılmaz. Yapıştırma işleminden sonra üzerine ağırlık konularak, karton çanta kurumaya bırakılır. Daha sonra körük açılır, kutuların dibine uygun olarak kesilmiş karton takviyeler yerleştirilir. Tekrar ağırlık konularak karton çanta kurumaya bırakılır. Kullanılacak sap için karton çantanın üst kısmı delinir ve kullanılacak olan ip, deliklerden geçirilerek iki taraftan düğüm atılır. Böylelikle karton çanta imalatı bitmiş olur.

Etkileyici ve dikkat çekici bir karton çanta tasarımı, sadece üstünde amblemi olan bir çanta değil, grafik tasarımcının elinden çıkmış, özel bir tasarım ile firmalar için çok büyük farklar yaratmaktadır. En etkili reklam yöntemi olan karton çantalarda, tasarımlarda ve baskıda kullanılan renk ve kalite İstanbul ofsetin uzmanlık alanıdır. Karton çantalarda, fiyatlarımızı ve tasarımlarımızı internet sitemizden inceleyin ve bize online sınırsız adet ve renkte, karton çanta siparişi verebileceğinizi unutmayın.

Karton Çanta - Karton Çanta Fiyatları - Ucuz - Karton Çanta Basımı - Karton Çanta Tasarımı - Karton Çanta Örnekleri - Karton Çanta Baskı Fiyatı

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
İSTANBUL Ofset ve Matbaa © 2017
www.istanbulofset.net