Duvar Takvimi

Takvim kullanımı çok eski dönemlerden beri olagelen vazgeçilmez bir olgudur. Belki de en çok bilinen ve kullanılan takvimler duvar takvimleri olmuştur. Eskinin saatli maarif takvimleri, günümüzde hala etkinliğini korumakta ve kullanılmaktadır. Bu takvimler o güne ait tarihi bilgileri, rüzgarları, iklim değişikliklerini ve daha pek çok bilgiyi öğrenme imkanı sağlamaktadır. Günümüzde de kullanılmaya devam eden duvar takvimleri, reklam ve promosyon konusunda en uzun süredir kullanılan baskılı materyallerden biridir.

Her tür işletmenin bol miktarda bastırabileceği duvar takvimleri, çok uygun fiyatlarıyla promosyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Siz de reklam ve promosyon amaçlı kullanmak ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız, duvar takvimlerini tercih edebilirsiniz. Duvar takvimleri, reklam alanı itibariyle oldukça geniş bir baskı alanına sahiptir. İsterseniz sadece firma adı, iletişim bilgisini, isterseniz ürün veya hizmetlerinizle ilgili bir görseli ya da hazır baskılı olan birçok çeşitten birini ya da karışık olarak seçebilirsiniz. Daha ziyade, küçük işletmeler tarafından tercih edilen duvar takvimlerinde pek çok farklı görsele sahip model bulunmaktadır. Hazır olarak sunulan takvim bloklarının baskı renkleri genellikle tek renk olarak basılmaktadır. Arkasında bulunan karton üzerine 4 renk baskı uygulaması yapılabilmektedir. Bu alanlarda istediğiniz görseli kullanma şansına sahipsiniz. Duvar takvimleri hayatımızın her anında bizimle beraber olmuş nostaljik takvim çeşitleridir diyebiliriz. Cami dernekleri, emlakçılar, bakkallar, eczaneler ve daha birçok küçük ve orta ölçekli işletmenin müşterileri için yaptırdığı duvar takvimleri, genelde aynı format üzerine tasarlanan takvimlerdir. Cami yaşatma dernekleri, camilere yardım amacıyla her yıl uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla büyük miktarlarda duvar takvimleri bastırmaktadırlar. Bu amaçla firmamız, çok uygun fiyat ve ödeme koşulları sağlayarak derneklerin bu ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır.

 

Referanslarımız

matbaa

2018 Matbaa Fiyatlarımız İncelediniz mi ?

matbaa

İstanbul Ofset olarak, 15 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz matbaa sektöründe, gerçekleştirdiği çalışmalarla adından söz ettirmektedir. Yaptığı kaliteli ve başarılı baskı teknikleriyle her türlü baskılı işlerinde istenilenden fazlasını her zaman sağlamıştır. Bizimle iletişime geçerek, baskılı işleriniz için fiyatlarımızı edinebilir, hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Tecrübeli ve bilgili ekibimizle, sizlerin baskılı işlerinizde her zaman hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Duvar Takvimi - Yaprakli Duvar Takvimi - Takvim Çeşitleri - Duvar Takvim Fiyatları - Duvar Takvim Basımı - Yapraklı Duvar Takvim Fiyatları

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
İSTANBUL Ofset ve Matbaa © 2015 www.istanbulofset.net