PVC kartvizit Üretimi ve Şeffaf Kart ve Plastik Kart Basımı ;
Plastik kartvizit ve Şeffaf Kartvizit üretiyoruz. Kartvizit genel olarak kağıt üzerine Matbaa ofset baskı izlenimini oluşturur.

Günümüzde artık yaygınlaşan şık ve farklı tasarım alternatifleri olan Şeffaf Kartvizitler ve Pvc plastik kartvizit diğer kartvizitler
kadar ekonomik olmasa da firmanıza kurumsal anlamda bir imaj katmaktadır. Şeffaf kartvizit ve plastik kartvizit için tüm sorularınıza çözüm üretiyoruz.

2018 Güncel Şeffaf Kartvizit, Pvc Kartvizit, Plastik Kartvizit Fiyatlarımızı incelediniz mi?

Şeffaf kartvizit fiyatlarımızı incelediniz mi? 2018 Fiyatlarımız Günceldir.

matbaa

ŞEFFAF KART BASKI FİYATLARIMIZ 2018-2019 GÜNCELDİR.
Şeffaf Kart Baskı Süremiz 5 iş günüdür.Fiyatlarımıza Tasarım ve Kdv Dahil Değildir.
Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapabiliyoruz
Farklı ebat ve adetler için mail yada telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz.
Tel : 0212 501 01 90 Tel : 0535 701 24 83 ofsetsiparis@gmail.com

matbaa
Şeffaf Kartvizit TEK RENK Siyah 500 micron Pvc Kenarları Oval Şeffaf Kartvizit
Adet
Fiyat
 
 
500
300,00 TL
   
 
1000
350,00 TL
   
 
2000
800,00 TL
   
 
3000
1200,00 TL
   
seffaf-kart-1
Şeffaf Kartvizit RenKli Baskı 500 micron Pvc Kenarları Oval Şeffaf Kartvizit
Adet
Fiyat
 
 
500
550,00 TL
   
 
1000
800,00 TL
   
 
2000
1000,00 TL
   
 
3000
1500,00 TL
   
seffaf-kart-2
  seffaf-kart-3
  seffaf-kart-4

Plastik ve Şeffaf Kartvizitler

Şeffaf Kartvizitler, kurumsal kimliği başarı ile taşıyan en değerli baskılı ürünlerdir. Bir kişi ya da müşteri ile ilk tanışma da kullanılan Şeffaf kartvizitler, sizin kimliğinizi ve çizginizi belli etmektedir. Firmaların kalitesi baskılı evraklardaki kalite ile örtüşmektedir. Kartvizit baskılarında değişiklik ve akılda kalıcılığın yüksek olduğu, şeffaf ve plastik kartvizit basım uygulaması yapılmaktadır. Dış ortamlardan etkilenmeyen bu kartvizitler, esnek olmaları nedeni ile kullanma kolaylığı yanı sıra şıklıkları ile de göz doldurmaktadır. Plastik kartvizitler, müşteri kartları, sigorta, otel ve yaka kartları olarak da kullanılmaktadır.

Kartvizitler, kurumsal kimliğin en önemli parçasıdır. Bu nedenle, firma logoları için kullanılan renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Böylelikle, her baskıda aynı ton ve renkte baskılı kartvizitiniz olacaktır. Kriz ve rekabet ortamında firmalar, kartvizit tasarımında yapacakları değişiklikler ile imaj ve tanıtım yapabilmektedirler. Son teknolojinin ve grafik çalışmalarının yeni çağa ayak uydurması ile ortaya çıkan tasarımlar, bu konuda firmalara çok yardımcı olmaktadır. Her zaman farklı, ilgi çekici ve değişik uygulamaların akılda kalıcılığı yüksektir. Bu nedenle şeffaf ve plastik kartvizit çalışmaları, matbaa uygulamalarına ve kurumsal kimlik çalışmalarına yeni bir soluk getirmektedir. Plastik ve şeffaf kartvizitlerde, 500 mikrondan 750 mikrona kadar PVC kalınlığı kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak, plastik kartvizitlerde 500 mikron kalınlığı kullanılmaktadır. Şeffaf veya mat PVC kullanıldığı gibi buzlu PVC’de kullanılabilir. PVC esnek bir malzeme olduğundan kullanımda zarar görmez. İsteğe göre beyaz, siyah ve metalik renk PVC üstüne de baskı yapılabilmektedir. Kenarlar oval kesimlidir. 4 renk, 2 renk veya tek renk ve çift taraflı uygulaması ile ofset basım yapılmaktadır. Kağıt üzerine baskılı olan kartvizitlerden biraz daha pahalı bir uygulama olan plastik kartvizit basımı, her baskı tesisinde başarı ile yapılamaz. Bazı basım evlerinin verdiği fiyatlarda olan ucuzluğun sebebi 200 - 300 mikron kalınlığında PVC kullanmalarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, baskı fiyatları alırken PVC kalınlığını ve baskı kalitesi ile renk adedini mutlaka sorunuz.

İstanbul ofset olarak, plastik ve şeffaf kartvizit çalışmalarında en iyi çözümleri sunmaktayız. 15 yıllık deneyimimiz ve baskı kalitemiz sayesinde sizlere dikkat çekici, akılda kalıcı profesyonel plastik ve şeffaf kartvizit baskıları yapmaktayız. Referans ve PVC numunelerimizi görmeden karar vermeyin. İnternet sitemizden bizlere istediğiniz adet ve renk baskılı online sipariş verebilirsiniz.

 

Şeffaf Kartvizit - Pvc Kartvizit - Plastik Kartvizit - Şeffaf Kartvizit Fiyatları - Plastik Kart - Şeffaf Kart - Şeffaf Kart Fiyatları - Plastik Kart

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
İSTANBUL Ofset ve Matbaa © 2018
www.istanbulofset.net