Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Kuşe Çıkarma Etiket Üretiminde ve Etiket Tasarımı

Etiket ürünlerin vitrinidir. Etiket detaylı olarak grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan çalışmalar tanıtımın en üst düzeyde yapılma biçimidir etiket. Etiket, kaliteli malzeme, boyutlandırma, Grafik tasarım, matbaa ofset baskı, Etiket kesimi, ambalaj paketleme aşamalarından oluşur. Çıkarma etiket öncelikle ofset baskı makinelerine uygun şekilde ebatlara bölünür. Etiket kontrolden geçtikten sonra baskı aşamasına ve daha sonra paketleme aşamasına geçilir.

Sticker Baskısı Hakkında

Sticker basım aşamasında üründen mutlaka en fazla ne kadar verim alınacağına dikkat edilir. Bu kapsamda yürütülen çalışmada tasarım çalışmaları da verimin sağlanacağı düzeyde olur. Çıkartma etiket basım için önemli olan bir detaysa sticker basımı için maliyet unsurudur. Maliyetinizi planlayarak kullanacağınız sticker ürünü; kısa kullanımlık olabileceğinden ürünlerin fazlası elinizde kalabilir. Kampanya veya slogan amacı ile basımı yapılan sticker ürünü özel kesim de talep edebilirsiniz. Talep edilen bu özel sticker ürünleri kampanya süreci, hedeflenen kitle ve sloganın geçerlilik süreci gibi durumlara bağlı olarak değerlendirilmelidir. Bu sayede basım için maliyeti daha hesaplı olur. 

Sticker Kuşe Çıkartma Kullanım Alanları

Sticker kuşe çıkartma etiket ürünleri cam, ahşap veya metal zeminler üzerinde kullanılabilir. Ne iç karartacak kadar boğucu nede abartı derecesinde gösterişli grafik tasarımı bulunur. Talebe göre tasarım çalışması yürütülür.

Ancak genel anlamda özdeşleşen kalıbı; sadece amaca yönelik olmasıdır. Yani fonksiyonel olması ile farklı amaçlarda kullanılabilir ancak genel olarak kısa metin halinde asıl isteneni aktarır. Dikkat çekmek ve özel bir durumu belirtmek için ideal yöntem olan sticker ürünleri, her firmanın kullanım amacına göre kullanım alanı farklıdır. Sticker ürünleri kaliteli imal ile meydana gelmişse yapışkan kabul eden her zeminde kullanılabilir. 

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp