Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

El İlanı ve Broşür Fiyatları Neye Göre Değişir?

El ilanı fiyatları ve Broşür fiyatları genel olarak kağıt, matbaa, tasarım ve dağıtım masrafları üzerinden şekillenir. Bu gibi durumlar düşünüldüğünde siz de firmanıza en uygun çözümleri ulaştırmak için doğru adımları atarak çözüm üretebilirsiniz. Firmanıza sürekliliği olan bir kurumsallık katmak için kaliteli bir tasarım ile çalışarak, iyi bir matbaa süreci geçiren firmalar, en düşük fiyata en yüksek kaliteli materyaller için olabildiğince farklı firmayla çalışma gereksinimine girebilirler. Broşür fiyatları hakkında detaylı bilgiye bizim aracılığımızla firmamızdan ulaşabilirsiniz. Ancak sizlere şimdi o fiyatların neye göre değiştiğini göstermek üzerine örneklendirme yapacağız. 

El İlanı ve Broşür fiyatlarını etkileyen faktörler

  1. Miktar ve sayfa sayısı broşür yazdırma maliyetini etkiler
  2. Kullanılacak kağıdın boyutu (Broşür fiyatları A3-A4-A5-A7 boyutlarına göre farklılık gösterir)
  3. Kullanılacak olan kağıdın kalitesi
  4. Basılacak broşür sayısının miktarı
  5. Kaç sayfaya basım yapılacağı (Önlü arkalı mı olacak yoksa sadece tek bir tarafa mı basım yapılacak?)

Broşür Hazırlama Programı

Broşür hazırlama programları içerisinde kaliteli bir program kullanarak kısa süre içerisinde deneyimlerini yansıtmayı başarmak mümkündür. En sık kullanılan programları yine sitemiz içerisinden öğrenebilirsiniz. Corel Draw programı kullanıcılarına sağladığı erişebilirdik fırsatlarıyla kısa süre içerisinde insanların beğenilerini sağlayabileceği ayrıntıları bir araya getirebilmektedir. O yüzden size de bu programı kullanmanızı tavsiye etmekte bir sakınca görmemekteyiz. Kullanmaya başlayın ve avantajlarını sonuna kadar kullanın. 

İç kağıt gramajı daha kalın olan 170 gr katalog baskı fiyatları için, farklı ürünümüz olan Katalog Baskı Fiyatları ürün grubundan inceleyebilir siniz.

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp